Přihlaste se na svůj účet

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě.

Kobylá nad Vidnavkou

oficiální web obce

Rekonstrukce a rozšíření veřejného osvětlení Kobylá 2016

Vote it
(0 hlasů)
Zveřejněno v Dotace

 

Olomoucký kraj letos podpořil Obec Kobylou nad Vidnavkou v rámci programu Program obnovy venkova Olomouckého kraje 2016, a to částkou 216.000 Kč.

 

Veřejné osvětlení v Kobylé nad Vidnavkou je letité, a proto jsme nesmírně rádi, že se budeme moci pochlubit dokončením revitalizace a výstavby už v letošním roce.

 

Rekonstrukce veřejného osvětlení přinese užitek nejenom občanům naší obce, zároveň dojde i k estetickému zlepšení vzhledu obce z hlediska turistického ruchu.

 

Rekonstrukce veřejného osvětlení je pro obec významnou záležitostí. Technický stav veřejného osvětlení v jeho současném stavu způsobuje jeho častou nefunkčnost, dochází k výpadkům (např. při poryvech větru), a obec se tak nachází ve tmě. Dochází ke ztížení pohybu obyvatel v obci v nočních hodinách což muže mít vliv i na jejich bezpečnost.

 

Dokončení obnovy veřejného osvětlení bude mít tak značný dopad na navýšení kvality života obyvatel v naší obci.

 

 

Naposledy změněno středa, 09 listopad 2016 09:47

O obci

Katastr se rozkládá v severní části Žulovské pahorkatiny, která dále k severu přechází do Vidnavské nížiny. První zmínka o obci je z roku 1291. Vesnice leží v údolí říčky Vidnávky kolem silnice a železniční trati z Žulové do Javorníka.

Kontakt

starostka Zuzana Jochmannová
telefon 584 437 604
e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www www.kobylanadvidnavkou.cz
70599971